Social Icons

Pazartesi, Aralık 03, 2012

Dedikoducu tivitci

 


Twitter kullanmayı pek sevmiyorum, nedense alışamadım.Benim için güncel haberleri,dedikoduları takip etme aracı sadece.Tivit atmaktansa okuyanlardanım kısaca.
Takip ettiklerim arasında Dr.Erol köse de var ki dedikodunun hası kendisinde.Kavgalı olmadığı,sataşmadığı adam kalmadı.Bugün arasının iyi olduğu kişilerle de çıkarları çatıştığı an ters düşebilir hemen.Ben de itiraf ediyorum magazin dedikodularını,kavgacı ve belden aşağı vuran insanları izlemeyi oldum olası seven biriyim.Bu insanlar sayesinde insanların ne kadar küçülebileceğini,gerçek yüzlerini daha iyi görebiliyorum ve adrenalin de hoşuma gidiyor.Evet çok iğrenç biriyim ama gerçek bu.
Bu Erol Köse de twitterı bu amaçla pek şahane kullanıyor.Murat Boz evliymiş,askerden kaçmış,Hülya avşar şehit haberlerinde başsağlığı dilememiş,bilmemkimin eli bilmemkimin cebindeymiş,eski yattığı yeni yattığını kendi yeni yattığı kişinin yanında dövmüş,yeni yattığı o eski yattığının yeni kankasıymış ,ıvırmış zıvırmış.
Beynimin uyuşmasını seviyoum sanırım,çünkü yazarken bile hissettim o uyuşturucu hissi.
Ama twitterı ne zaman açsam Erol Köse'nin kendisini öven izleyicilerinin tivitlerini retweetlediğini görüyorum ve bütün sayfa bununla kaplı oluyor.Artık bay gelmiş durumda Erol Köse'nin 'ne kadar cesur, korkusuz, açıksözlü' biri olduğunu okumaktan.
Takip etme olsun bitsin,kafanı değiştir,boş işlerle uğraşma gibi sözlere yorumlar kapanmıştır:)
Yaşasın dedikodu!

6 yorum:

 1. Neye ihtiyacı varsa onu ver beynine =) ben dün duygusalık istedim filmimi izledim ağladım mesela hehe

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ehehe,ben de beni destekleyenlerin yorumlarını yayınlayayım bari:))
   beyin düşünmeme ihtiyacı içinde olabilir mi?ilginç bir düşünme konusu:))

   Sil
 2. hihihi adam işini biliyo şöhret oluyo demek ki.
  ama kötü yönden.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. reklamın iyisi kötüsü olmazmış düsturundan kendisi:)

   Sil
 3. eski yattığı yeni yattığını kendi yeni yattığı kişinin yanında dövmüş,yeni yattığı o eski yattığının yeni kankasıymış ,ıvırmış zıvırmış.

  tekerleme gibi olmuş:)ama onlar da tekerleme gibi yaşıyorlar hayatı dediğin gibi.Bunlar zararsız dedikodu,ama eğlenceli be:-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bize zararsız tabi de işin içinde olanlara sormak lazım bir de:)tek eğlenceli bulan ben değildim,biliyordum!:)

   Sil

Bakma bir sırrım var dediğime.İki kişinin bildiği sır değil,iki kişinin bindiği tır değilmiş:p%&+
Velhasıl,gönlünden geldiği gibi yaz,yaz,yaz..bir kenara yaz bütün sözlerimi,unutursam çık karşıma göster kendini:p(%^^+&

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...