Social Icons

Cumartesi, Haziran 16, 2012

Babalar günü t-shirt

Oğlumun kreşi babalar günü için bir kahvaltı organizasyonu tertip etmiş.Kahvaltıdan oğlumun kıpırdaklığı nedeniyle birşey anlamamış olsak da aşağıdaki t-shirt yanımıza kar kaldı.Minik elleriyle sprey boyayı sıkmaya çalışması görülmeye değerdi gerçekten:)Babamızın da keyfi tabi ki..
Bütün babalara t-shirtler giydirildi ve toplu fotograf çekimi yapıldı.Hepsi de dünden hazırmış,hiç itiraz eden çıkmadı.(anneler günü için etkinlik düzenlenmemesini kıskanan anne modu)Bir de evde baskısız t-shirt bulamadık,baskı ne kadar kaliteli olacak bilemedik,kompedan'dan bir atlet aldık gittik.Herkes benzer şekilde düşünmüş olacak ki ortalıkta bol miktarda kompedan poşedi ve atleti dolaşıyordu beden beden:)))
Ama sonuç oldukça başarılıydı.(fazla boyaların ilk yıkamada çıkacağı söylendi?!)                                       Eşimle birlikte bütün babaların bu özel günü kutlu olsun!

6 yorum:

 1. Çok güzel bir duygu anne baba olmak Allah bize nasip etsin. Yorum yazıp kaçmıyorum yahu okuyorum işte yazdıklarını. Ayrıca facetende takip edersin belki diye yazmıştım onu:)

  YanıtlaSil
 2. cok sevımlı bı t-shırtmus ıyı gunlerde guzel anılarla kullanın:)
  mımledım senı bu arada..

  YanıtlaSil
 3. ha ha ne sevimli anlatmışsın.
  :)

  YanıtlaSil
 4. tshirt de çok sevimli değil mi zaten:)?

  YanıtlaSil

Bakma bir sırrım var dediğime.İki kişinin bildiği sır değil,iki kişinin bindiği tır değilmiş:p%&+
Velhasıl,gönlünden geldiği gibi yaz,yaz,yaz..bir kenara yaz bütün sözlerimi,unutursam çık karşıma göster kendini:p(%^^+&

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...